NEDEN IRMAK GROUP ?

'Öncü olmak' ve 'Fark yartmak' dediğimizde gözleriniz ışıldıyorsa, doğru yerdesiniz. Bizleri daha yakından tanımaya ne dersiniz ?

BİZİM ÖYKÜMÜZ

IRMAK GROUP'TA KARİYER !

    Irmak Group’un sahip olduğu değerler ve kurum kültürü ışığında; dil, din, ırk, cinsiyet farkı gözetmeden ‘önce insana hizmet’ etmekteyiz.Vizyon ve misyonumuzu şekillendiren değerlerimiz, adaylarımızın işe alım süreçlerinde bize yol gösteriyor. Tüm grup şirketlerinde, adaylarımızın Irmak Group’un yetkinlik ve değerlerine sahip olmasına öncelik veriyoruz.
    Çalışan adaylarımızın küresel düşünen, ekip çalışmasına ve iletişime açık, gelişime önem veren, analiz yapabilen, insiyatif alarak karar verebilme yeteneklerine sahip olmalarını önemsiyor, iş ve müşteri odaklı çalışma prensibiyle hareket ediyoruz. Yöneticilik pozisyonlarımızdaki adaylar için ise liderlik, stratejik düşünme ve yönetsel etkinlik niteliklerini öncelik olarak görüyoruz.
    Her bir pozisyon için gerekli görülen durumlarda; yetkinlik bazlı mülakatlar, genel yetenek testi, mesleki kişilik envanteri ve değerlendirme merkezi uygulamalarımızla adayları değerlendiriyor ve sonrasında işe alım sürecimizi başlatıyoruz.
    Grup şirketlerimizde bulunan açık pozisyonlarımıza Kariyer.net web sitesinden veya Facebook’taki ‘ Irmak Group Kariyer’ sayfamızda bulunan “iş İlanları” sekmesinden ulaşarak, başvuru yapabilirsiniz.

AÇIK POZİSYONLARIMIZ.

Irmak Group şirketlerine ait açık pozisyonlara kariyer.net üzerinde veya aşağıdaki Irmak Group açık pozisyonlar sayfası linkinden ulaşabilirsiniz.

Açık Pozisyonlar