IRMAK GROUP’TAN GENİŞ KATILIMLI İFTAR PROGRAMI

Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel AKGÜL’ün boğaz turu eşliğinde özel teknede tertip ettiği iftar programına iş ve siyaset alanından çok sayıda katılımcı oldu.

Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel AKGÜL’ün boğaz turu eşliğinde özel teknede tertip ettiği iftar programına iş ve siyaset alanından çok sayıda katılımcı oldu.

Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel AKGÜL, yaptığı açılış konuşmasında: davetlerine iştirak eden iftar programında kendilerini yalnız bırakmayan tüm davetlilere ayrı ayrı teşekkür etti.

Yüksel AKGÜL’ÜN ardından konuşmacı olarak mikrofonu alan Ak Parti İstanbul Milletvekili Halis DALKILIÇ: Yüksek AKGÜL ve ailesinin verdiği iftara icabet eden herkese teşekkür etti. Sonrasında ise Uluslararası bir şebekenin ve yerli işbirlikçilerinin döviz artışı ile ülkeye ayar vermek için çalıştıklarını ifade ederek biz hükümet olarak bu oyunlara müsaade etmeyeceğiz. Kimse bizi bu tür oyunlar ile dizayn etmeye kalkmasın hep beraber bize karşı bu oyunları oynamaya çalışanlara dersini vereceğiz. Halkımız 24 Haziran seçimleri ile kendisinden bekleneni yapacak ve istikrara oy verecektir. Aslında konuşulacak çok şey var ama bu iftar sofrasında bu kadarı ile yetineyim dedi. Konuşmasının sonunda Dalkılıç, Hayırsever işadamı Yüksel Abimin gönlü her daim zengin Rabbim sayılarını artırsın diyerek sözlerini noktaladı.

İftardan sonra geminin üst katında canlı müzik eşliğinde çaylar yudumlanarak, mehtap izlenerek ülke gündemi masaya yatırıldı. Zeytinburnu limanından denize açılan gemi Ahırkapı istikametinden Sarayburnu’na açılarak oradan da Beşiktaş, Ortaköy ve Arnavutköy istikametindeki bölgeyi gezerek Fatih Sultan Mehmet Köprüsüne kadar gitti ve ardından tekrar ZEYPORT'a dönüş yoluna geçti. Gemi kalkış limanına varınca davet sahibi Yüksel AKGÜL herkesi kapıda uğurladı.