Ida Gold Hakkında

Irmak Group’un lokomotif şirketi Ida Gold Kuyumculuk’un temelleri 1974 yılında atılmıştır. Kapalı Çarşı’da 14 ayar muhtelif ürün imalatıyla ticaret hayatına merhaba diyen Ida Gold Kuyumculuk 1983 yılında Karadeniz Bölgesinde ilk bilezik ve alyans imalatını başlatmış, 1989 yılına dek bölgenin ilk 14 ayar toptan mağaza olması itibariyle sektörün öncüsü olmuştur.

1989 yılından itibaren Kapalı Çarşı’da faaliyetlerini altın ve döviz büroları üzerine genişleten Ida Gold, Türkiye'nin çeşitli bölgelerinde açtığı döviz ve altın bürolarıyla serbest piyasa ekonomisine katkıda bulunmaktadır.

İstanbul’un değişen ve gelişen şehircilik anlayışının yükselen değeri Zeytinburnu’nun çeşitli noktalarında üç döviz bürosu, bir perakende altın mağazası bulunan Ida Gold, Avrupa’nın önde gelen kentlerinde açtığı dört perakende mağazasıyla hizmetlerini yurtdışında da büyük bir dinamizmle sürdürmektedir.

Yurt içi ve yurt dışındaki faaliyetlerine 2004 yılında Kapalı Çarşı’da butik kuyumculuk konseptinde yeni bir halka daha ekleyen Ida Gold, kendi özel tasarımlarıyla sektöre yeni bir soluk getirmiştir… Kısa sürede sektörde önemli pay sahibi olan Ida Gold’un özel tasarım toptan mağazası Irmak Group’a güç katmıştır.

Ida Gold’un toptan özel tasarım çalışmalarına paralel hizmete açtığı toptan butik kuyumculuk mağazası, müşterilerine en iyi hizmeti, en iyi kaliteyle sunarken yılda dört ayrı kreasyon hazırlayarak sektöründe fark yaratmıştır.

Disiplin, hoşgörü, samimiyet ve tecrübesiyle müşterilerinin karşısına üç ayda bir özgün koleksiyonlarla çıkan Ida Gold bu özellikleriyle sektörünün lideri olmanın gururunu yaşamaktadır…

ADRES

WEB SİTESİ

idagold.com.tr/