Irmak Spor Hakkında

Irmak Group 45 yıldır sürekli gelişen ve büyüyen kurumsal yolculuğuna paralel olarak sosyal sorumluluk projelerine büyük önem veriyor. En büyük zenginliğimiz olan gençlerimizin sağlıklı birer olarak yetişmeleri için eğitime ve spora verdiği desteği her geçen gün artıran Irmak Group 2006 yılında 180 sporcuya lisans verdi. 2007 yılında ise Zeytinburnu’nda Irmakspor olarak kulüpleşme yoluna gidildi. Futbol okulu da bulunan kulüp (8-12 yaş arası) U13, U14, U15, U16, U17, U19 ve A takım olmak üzere birçok lisanlı futbolcuya sahip.

Futbolda 6 ayrı yaş grubunda, basketbolda 3 ayrı yaş grubunda takıma sahip olan Irmakspor, Irmak Group tarafından hizmete açılan kulüp binasında özellikle yaz tatillerinde profesyonel eğitmenler eşliğinde verilen antrenmanlarla yıldız, minik ve yetişkinler gruplarında sportif faaliyetler yürütüyor. Bir buz hokeyi takımı da bulunan kulüpte boks ve benzeri bireysel alanlarda da sporcu yetiştiriliyor.

Irmakspor’un kuruluş amacı gençlerin spor yapmasını sağlayarak kötü alışkanlıklardan uzak tutmak, kalplerindeki insan sevgisini geliştirerek dostluk ve barış içerisinde yaşama alışkanlığı kazandırmaktır…

ADRES

Seyitnizam Mah. Yunus Emre Cad. Balıklı Çırpıcı Yolu No:3/36 Zeytinburnu/İST.

WEB SİTESİ

www.irmakspor.com