Irmak Group'tan Görsel Haberler TÜMÜNÜ GÖR +

IRMAK GROUP’TAN GENİŞ KATILIMLI İFTAR PROGRAMI

Irmak Group Yönetim Kurulu Başkanı Yüksel AKGÜL’ün boğaz turu eşliğinde özel teknede tertip ettiği iftar programına iş ve siyaset alanından çok sayıda katılımcı oldu.

DEVAMINI OKU

YÖNETİM KURULU BAŞKANIMIZ İFTAR PROGRAMINDA

Yozgat Konfederasyonu Başkan Vekili Durmuş TANIŞ’ın ev sahipliğinde iftar programı gerçekleştirildi.

DEVAMINI OKU

YOZGAT KONFEDERASYONU 1.OLAĞAN KURULU İSTANBUL’DA GERÇEKLEŞTİ

Yozgat Konfederasyonu 1.Olağan Kongresi Mehmet DENİZ'in Başkan seçilmesiyle tamamlandı. YOĞUN KATILIM OLDU. Programa Başbakan Yardımcısı Bekir BOZDAĞ, Başkanlık Müsteşarı Dr. Fuat OKTAY, İstanbul Milletvekili Hurşit YILDIRIM, İstanbul Milletvekili Halis DALKILIÇ, İstanbul Milletvekili Ekmeleddin İHSANOĞLU, Yozgat eski valisi Abdülkadir YAZICI, Esenler Belediye Başkanı M. Tevfik GÖKSU, MHP Sarıyer İlçe Başkanı Ünsal BİLGİÇ, Esenler Kaymakamı Hulusi ŞAHİN, İstanbul Cumhuriyet Savcısı İsmail ŞAHVERDİOĞLU, Esenler Müftüsü Halis ŞEKERCİ, Kalem Vakfı Okulları Başkanı Dr. Osman SEZGİN, BİM CEOSU Galip AYKAÇ, İş Adamı Zeynel ÖNAL, ÜYODER Başkanı Ömer Faruk KORKUT ve çok sayıda davetli katıldı.

DEVAMINI OKU

IRMAK GROUP VE ENERSENSE INTERNATIONAL YÖNETİMLERİ İSTANBUL'DA BİR ARAYA GELDİLER

Irmak Group ve Enersense International yönetimleri 12 Mayıs 2018 tarihinde Polat Rönesans Hotel’de bir araya geldiler. Toplantıda öne çıkan konular; başta Nükleer Sanayi olmak üzere Türkiye ve diğer ülkelerde ortak girişilecek projeler ve bu maksatla kurulacak şirketin hazırlıkları oldu.

DEVAMINI OKU

E-Bülten abonemiz olmaya ne dersiniz ?
Irmak Group ve bağlı şirketlerine ait tüm haberler size mail olarak gelsin.